Spolufinancované projekty EU

Firma PROFI COLOR, s.r.o. směřuje své aktivity k získání nových zákazníků, zviditelnění na trhu, výrobě vlastních výrobků a věrnostní program formou mobilní aplikace. Těchto cílů dosahujeme především realizací dotačních projektů spolufinancovaných Evropskou unií a Českou republikou:

ROK 2023 KREATIVNÍ VOUCHERY

Název projektu „Webdesign, katalog a výroba vlastních výrobků“

Cílem projektu je rozšíření stávající značky privátních produktů ProfiColor Element a další 2 vyšší řady s ukázkami užití, vizualizacemi a přímým užitím na etiketách konkrétních nových produktů, návrh a realizace nové originální prezentační stránky webu ProfiColor, čímž rozšíříme SEO a bude tak atraktivnější pro zákazníky, podpora online reklamy pomocí grafických bannerů na sociálních sítích.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

ROK 2024 KREATIVNÍ VOUCHERY II

Název projektu „Webdesign nových podstránek webu, design a vizualizace vlastních produktových řad a grafické řešení mobilní aplikace“

Cílem projektu je rozšíření našich webových stránek – design nových podstránek, design katalogu etiket pro nové produkty, vč. promo materiálů, UX a grafické návrhy mobilní aplikace a sada promo materiálů pro mobilní aplikaci.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.