Upravit stránku

Společnost PROFI COLOR s.r.o. navázala na rodinnou tradici, jejíž kořeny sahají až do roku 1948. Během posledních let se zdokonalovala a rozšiřovala až do současné podoby. Ta však není konečná, jelikož se v současné době firma opět rozšiřuje a to jak v počtu zaměstnanců, tak i v počtu služeb poskytovaných našim zákazníkům. V současné době firma zaměstnává 10 malířů a lakýrníků.
Společnost sídlí v Nové Vsi u Českého Brodu. Společnost má v majetku areál, který byl zakoupen v roce 1997 a je rovněž zrekonstruován. Areál je tvořen a rozdělen na dílny pro lakýrnické práce, na skladové prostory materiálu a parkovací plochu. Součástí je i administrativní budova, v níž kromě kanceláří sídlí i sítě obchodní, zabývající se prodejem veškerého malířského sortimentu.


Od roku 2004 jsme řádnými členy Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Cech zajišťuje svým členům např. odborná školení a semináře, ale především je zárukou kvality pro širokou veřejnost. Dále na www.CMLT.cz
 

 

MALOOBCHOD A VELKOOBCHOD VŠECH BAREV A LAKŮ

Šest specializovaných prodejen malířských a lakýrnických barev, omítek, veškerého nářadí, dekorativního sortimentu, lepidel, autolaků a úklidových přípravků.  Míchání barevných odstínů barev na Vaše přání.

REALIZACE VENKOVNÍCH BAREV, REALIZACE VNITŘNÍCH PROSTOR

Realizujeme malířské a lakýrnické práce na venkovních prostorech, barevné provedení fasád domů. Realizujeme také malířské a lakýrnické práce ve vnitřních prostorech, vše je provedeno s citem pro prostor a barvu, kterou mícháme na Vaše přání.To vše s odbornou péčí poradenství, návrhů, kalkulací a profesionálním provedením.

Realizujeme speciální dekorativní techniky, včetně lepení tapet.