Upravit stránku
Naše realizační týmy se pro vás ani v tento čas nezastaví!

Krásný den,

 

přejeme vám mnoho zdraví i v tento čas plný omezení. Přesto vám s radostí sdělujeme, pro vás jistě, radostnou zprávu, že naše týmy malířů PROFI COLOR stále realizují a stále jsou připraveni uskutečňovat i vaše projekty na úpravu vašich interiérových či exteriérových stěn, omítek a fasád.

 

Naše realizační týmy se pro vás ani v tento čas nezastaví. Záleží nám na zdraví našich pracovníků, ale i našich klientů a partnerů, a proto dodržujeme maximální bezpečnostní i zdravotní opatření. Naši malíři jsou vybaveni rouškami a respirátory, rukavicemi i desinfekcemi. Před každou realizací prochází desinfekčním ošetřením i naše vybavení. Proto se není čeho bát. Jsme stabilní partner pro vaše naplánované realizace.

 

Plánujete desinfekce stěn, nové pozitivní barvy do interiérů a nebo něco trendy? Jsou vaši pracovníci na home office? Můžete využít tento čas například i pro ty činnosti, kdy jindy by malíři mírně omezovali váš prostor, nyní nikoliv. Poptejte náš realizační tým, který pomůže i vám. Vneste nové pozitivní barvy i do vašich prostor. I s vámi děláme svět barevnější.

 

Mnoho úspěchů a hlavně zdraví přeje

 

 

realizační tým malířů

PROFI COLOR s.r.o.

+420 733 793 322

info@profi-color.cz 

https://www.profi-color.cz/malirske-prace