Upravit stránku

Vážení zákazníci,

od 16.3.2020 jsou naše prodejny otevřeny podle upravené provozní doby.

Vážení zákazníci, těší nás vysoký zájem o náš sortiment barev, laků, drogistického i desinfekčního zboží. Děláme maximum pro to, abychom i nadále vám vyšli vstříc a zajistili vám bezpečný nákup. Ale k tomu je potřeba i vaše spolupráce!

 

Proto, bohužel, musíme přistoupit k jistým opatřením s ohledem na některé méně tolerantní zákazníky. Omezení budou platit do odvolání.

 

Rádi bychom společně přispěli k tomu, aby se zabránilo dalšímu šíření infekčního onemocnění a proto přistupujeme z preventivních důvodu k následujícím zpřísňujícím opatřením:

 

Prodejny budou i nadále otevřeny dle pracovní doby, přesto všechno budou prodejny uzamčeny, zákazníci budou vpuštěni postupně tak, aby se v prodejně a jejím okolí nenacházelo větší počet zákazníků.

 

Do prodejen NEBUDOU vpuštěni zákazníci bez roušek či zakrytí úst a nosu!!

 

Pro návštěvu prodejen vámi jako koncovými zákazníky či nachystání objednaného sortimentu, například pro řemeslníky, kterým bude vydán sortiment převážně bezkontaktně, doporučujeme kontaktovat jednotlivé prodejny telefonicky a domluvit se s našimi pracovníky na vaší návštěvě. https://www.profi-color.cz/prodejny

 

Dodržujte bezpečný odstup minimálně 1-2m a nevstupujte do tzv. osobních zón. Přispějete tak k bezpečnějšímu prostředí pro všechny.

 

Platba je možná POUZE bezkontaktně.

 

Máte-li zájem si nakoupit náš sortiment respektujte, prosím, výše uvedená opatření. Chceme tak všichni přispět k vzájemné ochraně všech našich zákazníků i našich pracovníků tak, aby co nejdříve se vše vrátilo k normálu. Je to v zájmu nás všech.

 

Stále žádáme ty, kteří chtějí jen poradit se svým projektem, aby nás kontaktovali jinou cestou a to například telefonicky, emailem či za pomocí sociálních sítí a naši odborníci vám rádi poradí. Svůj volný čas tak můžete vyplnit například se svou rodinou, odpočinkem či nabráním jarního sluníčka třeba na zahrádce